Prezentare generala

Candidatul Ideal

– adaptare ușoară și rapidă în mediul de lucru
– buna înțelegere a sarcinilor de lucru
– atitudine pozitivă, dorința de a învăța lucruri noi, insistența
– cunoștințe PC
Responsabilități:

– promovarea imaginii companiei prin diferite canale
– menținerea legăturii cu clienții companiei
– suport ︁clienților

Beneficii:
Salariu motivant, tichete de masă și alte bonificații, mediu plăcut, dinamic, motivant, cu provocări profesionale, posibilitatea de dezvoltare personală și profesională
Misiunea firmei SAINT VIA S.R.L. este de a sprijini mediul de afaceri, de a crea locuri de muncă și de a crește economia românească prin studiul și segmentarea pieței, oferind soluții, promovare și consultanță persoanelor fizice, persoanelor juridice și instituțiilor care doresc să aibă acces facil către clienți!

Despre SAINT LINE SRL

Cu o experiență de aproape 10 ani, SAINT LINE SRL își propune să fie un partener de încredere în mediul de afaceri, având ca misiune principală sprijinirea dezvoltării economiei românești prin studierea și segmentarea pieței. Compania noastră se angajează să creeze locuri de muncă și oportunități pentru creșterea durabilă a afacerilor. Oferim servicii de intermediere telefonică și promovare, având o echipă dedicată și experimentată. Printr-o abordare orientată spre rezultate și un angajament puternic față de succesul clienților noștri, suntem aici pentru a vă sprijini în fiecare etapă a evoluției afacerii dumneavoastră.