Prezentare generala

Candidatul ideal

​Cerinte:
·      Adaptare usoară și rapidă în mediul de lucru;
·      Buna înțelegere a sarcinilor de lucru;
·      Cunostinte PC (Word, Excel, PowerPoint, etc);
·      Abilități de planificare și organizare;
·      Atitudine profesională și capacitatea de a trata informațiile sensibile cu responsabilitate;
·      Entuziasm și optimism;
·      Abilități bune de ascultare activă pentru a înțelege nevoile și întrebările clienților;
·      Iniţiativă, pro-activitate şi capacitate rapidă de asumare a deciziilor.

Descrierea job-ului

Responsabilitati:
·      Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții noștri existenți, precum și de identificarea și atragerea de noi clienți
·       Furnizează informații și răspunde la întrebările clienților cu privire la serviciile companiei
·       Urmează procedurile și politicile companiei
·       Identificarea oportunităților de creștere a afacerii
·       Oferire suport clienților
·       Sarcini secretariat

Beneficii

Pachet salarial atractiv + tichete de masa.
Posibiliteatea de a evolua intr-un mediu dinamic, cu nenumarate oportunitati de dezvoltare personala si profesionala.

Tagged as: , ,

Despre SAINT LINE SRL

Cu o experiență de aproape 10 ani, SAINT LINE SRL își propune să fie un partener de încredere în mediul de afaceri, având ca misiune principală sprijinirea dezvoltării economiei românești prin studierea și segmentarea pieței. Compania noastră se angajează să creeze locuri de muncă și oportunități pentru creșterea durabilă a afacerilor. Oferim servicii de intermediere telefonică și promovare, având o echipă dedicată și experimentată. Printr-o abordare orientată spre rezultate și un angajament puternic față de succesul clienților noștri, suntem aici pentru a vă sprijini în fiecare etapă a evoluției afacerii dumneavoastră.