Prezentare generala

Candidatul ideal

Cerinte:

• Adaptare usoară și rapidă în mediul de lucru;
• Buna înțelegere a sarcinilor de lucru;
• Cunostinte PC (Word, Excel, PowerPoint, etc);
• Abilități de planificare și organizare;
• Atitudine profesională și capacitatea de a trata informațiile sensibile cu responsabilitate;
• Entuziasm și optimism;
• Abilități bune de ascultare activă pentru a înțelege nevoile și întrebările clienților;
• Iniţiativă, pro-activitate şi capacitate rapidă de asumare a deciziilor.

Responsabilități:

• Dezvoltarea și implementarea strategiilor de recrutare
• Conducerea interviurilor inițiale și colaborarea cu managerii de departamente pentru selecția finală
• Pregătirea și gestionarea procesului de integrare a noilor angajați, gestionarea dosarelor de personal și a documentelor de angajare
• Menținerea și actualizarea bazei de date a angajaților
• Monitorizarea și gestionarea contractelor de muncă
• Abilități de rezolvare a problemelor și de luare a deciziilor
• Capacitate de adaptare și flexibilitate

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv + tichete de masă.
• Posibiliteatea de a evolua într-un mediu dinamic, cu nenumarăte oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Tagged as: ,

Despre SAINT LINE S.R.L.

Cu o experiență de aproape 10 ani, SAINT LINE SRL își propune să fie un partener de încredere în mediul de afaceri, având ca misiune principală sprijinirea dezvoltării economiei românești prin studierea și segmentarea pieței. Compania noastră se angajează să creeze locuri de muncă și oportunități pentru creșterea durabilă a afacerilor. Oferim servicii de intermediere telefonică și promovare, având o echipă dedicată și experimentată. Printr-o abordare orientată spre rezultate și un angajament puternic față de succesul clienților noștri, suntem aici pentru a vă sprijini în fiecare etapă a evoluției afacerii dumneavoastră.