Prezentare generala

Cerinte:

– studii medii (absolvirea unor cursuri de calificare in domeniu constituie avantaj);

– experienta in domeniul instalatiilor de climatizare-ventilare (constituie avantaj);

– permis de conducere categ. B;

– disponibilitate la munca pe santier si deplasari;

– abilitati tehnice si experienta in utilizarea masinilor-unelte.

– capacitate de analiza tehnica, de sinteza;

– seriozitate, punctualitate, implicare, lucru in echipa;

Responsabilitati:

  • executarea lucrarilor pe baza indicatiilor si planurilor tehnice puse la dispozitie;
  • montaj aparate de aer conditionat, ventilatoare;
  • montaj tubulatura si piese din tabla zincata pentru sistemele de climatizare si ventilare;
  • montaj traseu frigorific, traseu pentru scurgere condens;
  • aplicarea de izolatii de cauciuc sau vata minerala;
  • alte operatiuni necesare pentru montarea si punerea in functiune a sistemelor de climatizare si ventilare, dupa caz (legaturi electrice, recompletari cu freon, setari/automatizari, etc.).

Se oferta:

  • salariu de baza fix (negociabil in functie de calificare/experienta).
  • tichete de masa, Prime de Caciun si de Pasti;
  • diurna in cazul deplasarilor;
  • alte prime/bonusuri in functie de realizari.

Detalii sau informatii suplimentare, la tel: 0264-599042 sau 0731-344121. CV-urile (cu poza) se vor trimite la adresa de e-mail: hr@climavent-construct.ro.

Tagged as: , ,

Despre S.C CLIMAVENT CONSTRUCT S.R.L

Societatea CLIMAVENT CONSTRUCT S.R.L din Cluj-Napoca, avand o experienta de 20 ani in domeniu, furnizeaza si instaleaza sisteme de aer conditionat, climatizare si ventilatie pentru spatii comerciale si industriale, atat in Cluj-Napoca, cat si in alte orase din tara.