Prezentare generala

Poziția:Referent  Resurse Umane

Tara:  România,Cluj-Napoca

Poziții disponibile:1

Locul de munca:  Agentie de Recrutare

Salariu lunar : se discuta la interviu

Responsabilitati:

Servicii de recrutare si plasare de personal ;
Participa la definirea politicii de personal a companiei;
Asigura aplicarea corecta a procedurilor operationale de resurse umane la nivelul companiei
Studierea legislatiei muncii in vigoare;
Introducerea/initializarea sau actualizarea bazei de date

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Concediu anual,
Asigurari medicale
Program de munca : 8 0RE
Tichete de masa :30 de ron tichetul
Decontare abonament 1 linie
Condiții de recrutare:

Studii: Superioare sau curs referent resurse umane
Fara experienta
Cunostinte operare PC
Cunostinte limba engleza medii

Tagged as: ,

Despre Business Activ Consult

Business Activ Consult LTD este o companie de personal care oferă servicii de recrutare în domeniile sănătății,inginerie, construcții, mecanică, logistică și transport, vânzări, recrutare în domeniul tehnologiei informației (IT). Recrutarea noastră profesională include operațiuni în Regatul Unit, Franța, Germania, Austria, Belgia, Danemarca, Suedia, Norvegia și Finlanda. Compania a fost infiintata în 2003 și ne-am dezvoltat în mod continuu abordarea personalului, dezvoltând soluții inovatoare pe piețele permanente și temporare.