Companie de Publicitate si PR cu peste 20 de ani de experienta cauta Director de Vanzari.

Responsabilitatile postului:

– prospectarea de clienti strategici, identificarea nevoilor acestora si propunerea impreuna cu echipele tehnice de servicii de promovare

– negocierea contractelor si urmarirea derularii acestora

– reprezentarea sau insotirea directorului general la evenimentele sociale, culturale, de business locale si nationale

Calitatile pentru succes sunt:

– experienta in vanzari business-to-business, preferabil servicii

– experienta de vanzari corporate, sau de participare la evenimente de business, culturale, diplomatice constituie un avantaj

– dezinvoltura, extroversiunea, relationarea si negocierea cu usurinta, centrarea pe obiective mai mult decat pe proces, diplomatia sunt probabil cel mai importante

– si bine-nteles permisul si experienta de condus

Daca cele cateva informatii v-au inspirat interes, asteptam cu drag cateva cuvinte despre dumneavoastra si date de contact pentru a stabili o intalnire in care sa ne cunoastem mai bine si sa va oferim informatiile de care mai aveti nevoie ca sa luam impreuna cele mai bune decizii.

Tagged as: ,