Prezentare generala

Azaleea Business HR selecteaza pentru clientul sau Societate Profesionala Notariala o doamna/domnisoara  pe postul de SECRETARA.

 Ce calitati cautam?

– bune cunostinte de editare in Microsoft Word si viteza in tehnoredactare

– placerea de a lucra in echipa si de a interactiona cu clientii

– rezistenta la stres necesara pentru gestionarea intreruperilor si reluarii sarcinilor, munca la sarcini multiple si intreruperile datorate clientilor

– cunostintele juridice si experienta in domeniu poate fi un mare avantaj dar nu este obligatorie

Care sunt responsabilitatile? …

– redactarea documentelor specifice sau sub indrumarea notarului

– verificarea si pregatirea documentelor pentru intalnirile programate cu clientii

-verificarea actelor clientilor prin confruntare cu originalul si in portaluri de specialitate

– arhivarea documentelor conform procedurilor si reglementarilor legale

Ce oferim? …

Un loc de munca pe termen lung, indrumare in perioada de adaptare si posibilitati de dezvoltare, servirea pranzului gatit din partea cabinetului, un salariu de 2500 lei net, bonuri de masa.

Tagged as: , ,