Azaleea Business HR selecteaza pentru clientul sau Societate Profesionala Notariala o doamna/domnisoara care sa intregeasca echipa pe postul de SECRETARA.

Ce calitati cautam? …

– bune cunostinte de editare in Microsoft Word si viteza in tehnoredactare

– placerea de a lucra in echipa si de a interactiona cu clientii

– rezistenta la stres necesara pentru gestionarea intreruperilor si reluarii sarcinilor, munca la sarcini multiple si intreruperile datorate clientilor

– cunostintele juridice si experienta in domeniu poate fi un mare avantaj dar nu este obligatorie

Care sunt responsabilitatile? …

– redactarea documentelor specifice sau sub indrumarea notarului

– verificarea si pregatirea documentelor pentru intalnirile programate cu clientii

-verificarea actelor clientilor prin confruntare cu originalul si in portaluri de specialitate

– arhivarea documentelor conform procedurilor si reglementarilor legale

Ce oferim? …

Un loc de munca in centrul Clujului, pe termen lung, intr-o echipa prietenoasa, indrumare in perioada de adaptare si posibilitati de dezvoltare, servirea pranzului gatit din partea cabinetului, un salariu de 2500 lei net, bonuri de masa.

Tagged as: , ,

Despre Azaleea Business HR

Azaleea Business HR http://consultantahr.ro/azaleea-business-hr/ este o agentie de selectie cu 10 ani de experienta in identificarea calitatilor cele mai valoaroase ale candidatilor si valoriticarea lor in locuri de munca deschise de angajatori responsabili si onesti.