Prezentare generala

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice / fotodecupajului in metal, angajeaza GESTIONAR DEPOZIT.

Cerinte:

– studii medii, preferabil studii tehnice;

– abilitati de gestiune a stocurilor de materii prime;

– cursul de stivuitorist constituie un avantaj;

– corectitudine si seriozitate.

Responsabilitati:

– efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea în depozitul firmei;

– coordoneaza si controleaza activitatea de depozitare si stocare a materiilor prime;

– se asigura ca materia prima intrata in stocul firmei corespunde cantitativ si calitativ cu cerintele societatii;

– organizeaza si supervizeaza inventarele periodice;

– debiteaza placile metalice la dimensiunile necesare procesului de productie;

– asigura buna functionare a operatiunilor de gestiune a materii prime;

– realizeaza mici interventii tehnice la utilajele din hala de productie;

– ofera suport colegilor din hala de productie atunci cand este nevoie.

Oferim pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

Tagged as: ,