Companie Clujeana cu capital romanesc, cu 15 ani vechime in proiecte de automatizari industriale unicat, instalate pe tot teritoriul Romaniei dar mai ales in Transilvania,  cauta Electricieni / Tehnicieni in istalatii electrice

Responsabilitati:

In hala din Cluj:

  •  construirea panoului electric al celulei robotizate folosind schema electrica
  • cablarea elementelor celulei robotizate si a componentelor de siguranta

La beneficiar:

  • montarea elementelor electrice demontate pentru transport
  • instalarea echipamentului automatizat si legarea la sursa de curent
  • punerea in functiune impreuna cu restul echipei: lacatus si automatist

Criterii de selectie:

– experienta in domeniul electric, electronic, automatizari, depanari utilaje, masini-unelte sau linii de productie, auto

– cunostinte privind schemele electrice si panourile electrice

– calificarea de electrician/tehnician in domeniul electric precum si experienta similara constituie avantaje

– lipsa experientei foarte similare sau a calificarii nu reprezinta un dezavantaj daca exista curiozitate si motivatie de invatare si calificare la locul de munca

Beneficii:

  • Program intr-un singur schimb de dimineata
  • Salariu net motivant si cresterea acestuia cu aprox 50% in urma delegatiilor (maxim 2 saptamani/luna, intrerupte).
  • Prime de concediu, sarbatori
  • Decont transport
  • Asigurare medicala privata

Pentru a afla si alte detalii si a evalua impreuna potentialul unei colaborari puteti sa ne sunati la tel 0730077448 sau sa ne scrieti pe WhatsApp sau email recrutare@consultantahr.ro.

Haideti sa ne cunoastem!

Tagged as: , ,