Innorobotics, leader in proiectarea si executia automatizarilor industriale personalizate, angajeaza noi colegi pentru: Lacatus mecanic cu sau fara experienta.

Ce ar trebui sa faci?

Montajul incintelor de operare a robotilor industriali in hala, pentru probe si instalarea la beneficiari (coveyoare, benzi rulante, piedestaluri, panouri de protectie, sisteme de acces, mese de operare) folosind subansable standardizate sau confectionate pe CNC-uri.

Ce calitati iti sunt necesare?

  • pasiune pentru mesterit, reparatii, confectii metalice, montaj
  • indemanare, cunostinte de utilizare a sculelor de mana
  • cunostintele de desen tehnic constituie avantaj
  • studii medii sau de scurta durata in domeniul mecanicii constituie avantaj
  • curioazitate pentru tehnologie

Ce oferim noi?

Salariu fix competitiv, bonusuri, bonuri de masa, decont transport, asigurare medicala privata.

Posibilitati de promovare, specializare si calificare certificata

 Ti-ar placea? Ai vrea sa afli mai multe? Trimite-ne cateva cuvinte despre tine aplicand aici si hai sa ne cunoastem!

Tagged as:

Despre Azaleea Business HR

Suntem în căutarea unui tehnican de montaj care dorește să-și dezvolte cariera și să se implice în domeniul automatizarilor roboților industriali. Candidatul ideal va fi pasionat de lucrul cu echipamente mecanice, cu abilități tehnice și dorința de a învăța și a crește într-un mediu dinamic.

Responsabilități principale:

  • Asamblarea și montajul sistemelor automatizate cu roboți industriali conform specificațiilor tehnice.
  • Testarea și echipamentelor pentru a asigura funcționarea corectă.
  • Cooperarea cu echipa de inginerie și proiectare pentru a îmbunătăți designul și funcționalitatea sistemelor automatizate
  • Învățarea și dezvoltarea abilităților de operare sau chiar programare a roboților industriali.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță în timpul montajului și funcționării sistemelor.

Cerințe:

  • cunostintele de desen tehnic sau studiile medii sau de scurta durata in domeniul mecanicii constituie avantaj
  • curiozitate pentru tehnologie
  • dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul operării/programării roboților industriali, atitudinea proactivă și atenția la detalii

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-un domeniu inovator și în plină dezvoltare.

Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile și de a avansa în carieră.

Pachet de beneficii atractiv, inclusiv salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță: bonuri de masă (30 lei/zi lucrătoare=630 lei/lună), decontare transport, primă de concediu 35 de lei/zi, asigurare medicală privată, bonusuri/premii în bani sau în tichete cadou pentru merite deosebite și/sau pentru îndeplinirea cu conștiinciozitate a atribuțiilor și obligațiilor, primă pentru nașterea copilului. În primii 5 ani de activitate în firma se adaugă câte o zi de concediu, ajungând astfel la un beneficiu de 26 de zile de concediu de odihnă.

Dacă sunteți pasionat de automatizare și doriți să faceți parte dintr-o echipă dedicată, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații interesați și să creăm împreună viitorul automatizării industriale cu roboți!