Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, angajeaza pentru sediul din Apahida, Cluj, TEHNICIAN CHIMIST.

Cerinte:

– studii in domeniul chimic;

– experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj;

– responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenta;

– spirit de initiativa, dinamism;

– orientare catre eficienta / rezultate;

Responsabilitati:

– calculeaza reteta de fabricatie pentru fiecare serie de produs/faza de fabricatie;

– monitorizeaza procesele tehnologice din sectia de productie;

– urmareste, verifica si inregistreaza parametrii tehnologici ale echipamentelor;

– coordoneaza utilizarea in fabricatie a substantelor chimice – din punct de vedere calitativ si cantitativ; – raspunde de respectarea planului zilnic de productie primit din partea conducerii;

– informeaza asupra problemelor de productie aparute cat si a aventualelor defectiuni.

Oferim oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.