Prezentare generala

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, angajeaza Asistent manager, cu studii in domeniul chimic.

Cerinte:

– cunostinte de chimie anorganica / studii in domeniul chimic;
– experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj;
– responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenta;
– spirit de initiativa, dinamism;
– orientare catre eficienta / rezultate;

Responsabilitati:
– asista la supervizarea si monitorizarea activitatii statiei de epurare a apei tehnologice.
– asista la monitorizeaza procesele tehnologice din sectia de productie si intocmeste rapoarte
– urmareste, verifica si inregistreaza parametrii tehnologici;
– ajuta la coordonarea utilizarii in productie a substantelor chimice – din punct de vedere calitativ si cantitativ;
– propune noi solutii in procesul de decapare a placilor metalice;
– va face cercertari, analize si va dezvolta procesele de prelucrare a metalelor, conform specificului companiei;

Oferim pachet salarial atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa dinamica si profesionista.

Tagged as:

Despre EXELLA EUROPE SRL

www.exella.eu